مجتمع فني تهران
English | فارسي
امروز 6 آذر 1393هجري شمسي
   اخبار

   اعضاء

 
   پیوندها

 • سایت مجتمع فنی تهران
 •  
   
  خوش آمدید


  مجتمع فنی تهران برترین موسسه آموزشی کشور بر اساس رای هیات تخصصی داوران مبنی بر آراء عمومی کاربران در حوزه فناوری

  مجتمع فنی تهران
  مجتمع فني تهران مأموريت خود را گسترش و ارتقاي خدمات آموزشي، توليد و انتشار كتب، نشريات، ارائه محصولات و خدمات مبتني بر ICT در حوضه فنآوري، هنر و كسب و كار تعريف ميكند.


  اين سازمان به عنوان يكي از بزرگترين مؤسسات آموزشي- فرهنگي و انفورماتيك در بخش خصوصي، قلمروي فعاليت خود را تمام مناطق ايران، حضور مؤثر درخاورميانه، به خصوص كشورهاي فارسي زبان و همكاري با ساير كشورها ترسيم ميکند. مديريت دانش محور، ارتباط مستقيم با صنعت و تلاش براي ارائه فعاليتهاي متناسب با هزاره سوم در جهت كارآفريني و اشتغال مؤثر، وجه تمايز اين سازمان است.

  4 آذر 1393
  مراسم اختتامیه بیست‌و یکمین دوره «جشنواره کتاب سال دانشجویی» با حضور علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ۲۷ آبان در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار شد.
  3 آذر 1393
  سمینار حسابداری موفق 3 که شامل نکات طلایی و کلیدی در حسابداری ( توسط استاد آباقی ) و تکنیکهای ویژه و کاربردی در اکسل می باشد در تاریخ 93/09/06 روز پنجشنبه در مجتمع فنی تهران برگزار خواهد شد
  2 آذر 1393
  روابط عمومی-مرحله نهایی مسابقه پکا در سطح کشور در 29 آبان همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی در شعبه مرکزی مجتمع فنی تهران با حضور نفرات برتر مرحله مقدماتی و با حضور داوران در چهار مهارت Paint، Word، وبلاگ نویسی و فتوشاپ برگزار شد.
       عناوين
   
       نظر سنجي
  آمار بازديد کل صفحات: 15278392
  آمار بازديد صفحات زير سايت: 90003
  آمار بازديدکنندگان کل: 19689795
   
  تمامي حقوق اين صفحات به مجتمع فني تهران تعلق دارد