مجتمع فني تهران
English | فارسي
امروز 29 شهريور 1393هجري شمسي
   اخبار

   اعضاء

 
   پیوندها

 • سایت مجتمع فنی تهران
 •  
   
  خوش آمدید


  مجتمع فنی تهران برترین موسسه آموزشی کشور بر اساس رای هیات تخصصی داوران مبنی بر آراء عمومی کاربران در حوزه فناوری

  مجتمع فنی تهران
  مجتمع فني تهران مأموريت خود را گسترش و ارتقاي خدمات آموزشي، توليد و انتشار كتب، نشريات، ارائه محصولات و خدمات مبتني بر ICT در حوضه فنآوري، هنر و كسب و كار تعريف ميكند.


  اين سازمان به عنوان يكي از بزرگترين مؤسسات آموزشي- فرهنگي و انفورماتيك در بخش خصوصي، قلمروي فعاليت خود را تمام مناطق ايران، حضور مؤثر درخاورميانه، به خصوص كشورهاي فارسي زبان و همكاري با ساير كشورها ترسيم ميکند. مديريت دانش محور، ارتباط مستقيم با صنعت و تلاش براي ارائه فعاليتهاي متناسب با هزاره سوم در جهت كارآفريني و اشتغال مؤثر، وجه تمايز اين سازمان است.

  15 شهريور 1393
  روابط عمومی- مجتمع فنی تهران دریازدهمین همایش زنجیره موفقیت سازمانی که سیزدهم شهریورماه با حضور جمعی از مدیران صنایع کشور در مرکزهمایش های بین المللی صدا وسیما برگزار گردید بعنوان محبوبترین برند آموزشی کشور و تاثیر گذارترین برند بین المللی آموزشی معرفی و گواهینامه بین المللی The most influential) TMI)را دریافت نمود.
  12 شهريور 1393
  دپارتمان ICT مجتمع فنی تهران از کلیه علاقه مندان به فناوری اطلاعات و کسب تجربه ایی متفاوت در این امر دعوت می نماید تا از غرفه در نظر گرفته شده توسط این دپارتمان به منظور معرفی دوره های جدید دپارتمان ICT و مشاوره رایگان بازدید نمایند.
  9 شهريور 1393
  روابط عمومی- آیین کلنگ زنی هنرستان دخترانه سیمای ایمان با حضور سرکار خانم گرد معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، امام جمعه شهرستان بهارستان ،هیئت امناء هنرستان مجتمع فنی تهران و جمعی از مدیران ارشد آموزش و پرورش استان تهران و دستگاههای دولتی روز چهارشنبه پنج شهریور ماه برگزار شد.
       عناوين
   
       نظر سنجي
  آمار بازديد کل صفحات: 14597309
  آمار بازديد صفحات زير سايت: 82804
  آمار بازديدکنندگان کل: 18327146
   
  تمامي حقوق اين صفحات به مجتمع فني تهران تعلق دارد