مجتمع فني تهران
English | فارسي
امروز 9 خرداد 1394هجري شمسي
   اخبار

   اعضاء

 
   پیوندها

 • سایت مجتمع فنی تهران
 •  
   
  خوش آمدید


  مجتمع فنی تهران برترین موسسه آموزشی کشور بر اساس رای هیات تخصصی داوران مبنی بر آراء عمومی کاربران در حوزه فناوری

  مجتمع فنی تهران
  مجتمع فني تهران مأموريت خود را گسترش و ارتقاي خدمات آموزشي، توليد و انتشار كتب، نشريات، ارائه محصولات و خدمات مبتني بر ICT در حوضه فنآوري، هنر و كسب و كار تعريف ميكند.


  اين سازمان به عنوان يكي از بزرگترين مؤسسات آموزشي- فرهنگي و انفورماتيك در بخش خصوصي، قلمروي فعاليت خود را تمام مناطق ايران، حضور مؤثر درخاورميانه، به خصوص كشورهاي فارسي زبان و همكاري با ساير كشورها ترسيم ميکند. مديريت دانش محور، ارتباط مستقيم با صنعت و تلاش براي ارائه فعاليتهاي متناسب با هزاره سوم در جهت كارآفريني و اشتغال مؤثر، وجه تمايز اين سازمان است.

  3 خرداد 1394
  روابط عمومی - مجتمع فنی تهران موفق به کسب رتبه 1 در ارزشیابی 6 ماهه دوم سال 1393 بنیاد ICDL ایران شد
  27 ارديبهشت 1394
  ارتباطات همواره به‌عنوان یكی از موضوعات بسیار مهم برای بشر محسوب شده است و امروز در عصر ارتباطات و در دورانی قرار داریم كه قدرت در دست جوامعی است كه از نیرومندترین شبكه‌های ارتباطی و به تبع آن، از بیشترین اطلاعات برخوردار باشند و این حقیقت انكارناپذیر تمدن كنون جهانی است.
  26 ارديبهشت 1394
  روابط عمومی-مراسم اختتامیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، عصر امروز شنبه 26 اردیبهشت ماه همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم درمصلی امام خمینی (ره) برگزار شد و دراین مراسم باشکوه موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران واحد انتشارات مجتمع فنی تهران در حوزه ناشران دانشگاهی بعنوان برترین ، برگزیده گردید
       عناوين
   
       نظر سنجي
  آمار بازديد کل صفحات: 16823574
  آمار بازديد صفحات زير سايت: 106461
  آمار بازديدکنندگان کل: 23266738
   
  تمامي حقوق اين صفحات به مجتمع فني تهران تعلق دارد